„Dostał dokładnie to, na co zasłużył”. Profesor w tarapatach po słowach o zmarłym studencie

Władze Uniwersytetu Delaware odcięły się od profesor antropologii Kathy Dettwyler, która zamieściła na portalu społecznościowym kontrowersyjny komentarz dotyczący śmierci amerykańskiego studenta Otto Warmbiera. Więziony w Korei Północnej, skazany na 15 lat ciężkich robót, zapadł w śpiączkę i zmarł wkrótce po uwolnieniu. Według Dettwyler, 22-latek „dostał dokładnie to, na co zasłużył”. Jej słowa...

read more

Syn Wałęsy ukarany za kradzież świeczek

Sławomir Wałęsa (45 l.), drugi z ósemki dzieci byłego prezydenta, został oskarżony o kradzież dwóch świeczek zapachowych w jednym z toruńskich dyskontów. Wartość skradzionego łupu? 7, 98 zł! Syn byłego prezydenta nie stawił się jednak na komisariacie, w związku z czym policja skierowała akta sprawy do sądu. Mężczyźnie groziło maksymalnie...

read more

Twitter

"Ronaldo, Lewandowski i Messi na antenach Polsatu. Liga Mistrzów i Liga Europy od jesieni tylko u nas https://t.co/chLCPYy2xE"
28 minutes ago
"Ronaldo, Lewandowski i Messi na antenach Polsatu. Liga Mistrzów i Liga Europy od jesieni tylko u nas - https://t.co/chLCPYy2xE"
29 minutes ago
"Mazurek o ataku w Radomiu: To nie powinno mieć miejsca, ale też ich rozumiem. Opozycja odpowiada https://t.co/n9ReLk8wGM"
33 minutes ago
"“Złośliwe przeszkadzanie aktom religijnym”. Prokuratura prowadzi dochodzenie ws. zajść podczas… https://t.co/LZklfUfhM7"
33 minutes ago
"Syn Wałęsy ukarany za kradzież świeczek https://t.co/nyL8JeISPl"
38 minutes ago