AdvertisementsTu się nie da żyć . Problemy na osiedlu Tysiąclecia

0 Flares 0 Flares ×

Osiedle Tysiąclecia w Katowicach zagęszcza się do granic możliwości. Mieszkańcy niegdyś prestiżowego osiedla nie są w stanie powstrzymać wyrastających blokowisk jak grzyby po deszczu. – Zaczynamy się tutaj dusić od smogu, żyjemy jak w Hong Kongu – opowiadają. Kolejna inwestycja planowana jest przy ul. Zawiszy Czarnego. Na 3 hektarach firma Epione, właściciel sieci poradni, chce postawić 9 wieżowców 17-piętrowych. Wyrosną w samym centrum osiedla. Nie ma na to zgody mieszkańców
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Znaleziono u niego 2 kg substancji do produkcji extasy. “Może być zamieszany w międzynarodowy handel” https://t.co/OvpjDljfEr"
39 minutes ago
"Znaleziono u niego 2 kg substancji do produkcji extasy. "Może być zamieszany w międzynarodowy handel" - https://t.co/OvpjDljfEr"
39 minutes ago
"Liga Europy: Mołdawski zespół na drodze Legii do fazy grupowej https://t.co/XSmWe0VGIX https://t.co/kRQsmWVSpq"
43 minutes ago
"Superpuchar Hiszpanii: Asensio i Benzema cudownymi golami przypieczętowali trofeum dla… https://t.co/Y6MehEertH https://t.co/9tKxieYxzT"
43 minutes ago
"Gospodarka jedzie już na dwóch silnikach. Po ubiegłorocznym spowolnieniu nie ma śladu https://t.co/o289dXCVAP https://t.co/7Ws5ghdFyU"
43 minutes ago