AdvertisementsTo krewni wysyłali w paczkach z Ameryki

0 Flares 0 Flares ×

Dzisiaj półki w sklepach uginają się pod ciężarem przeróżnych towarów. Dlatego naszym dzieciom tak trudno zrozumieć, że jeszcze w latach 80. czy na początku lat 90. produkty takie, jak kawa, banany, a nawet mydło były luksusem. Żyjący za żelazną kurtyną Polacy mogli o tym wszystkim tylko pomarzyć, chyba że… mieli rodzinę w Ameryce.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
21 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago