AdvertisementsSzokujące wyznanie byłej bizneswoman: seks z inwestorami to norma

0 Flares 0 Flares ×

Perri Chase, była bizneswoman, która w 2011 roku współtworzyła start-up Unroll.me w Nowym Jorku, zdobyła się na szokujące wyznanie. Perri obnażyła prawdę na temat sytuacji kobiet prowadzących interesy w Dolinie Krzemowej (Kalifornia, USA). Okazuje się, że w zdominowanym przez mężczyzn środowisku biznesowym kluczem do kariery jest seks, a wykorzystywanie seksualne kobiet jest na porządku dziennym.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
4 hours ago
"Demonstracje przed Sądem Najwyższym, Senatem, rezydencją prezydenta w Juracie. Protesty w polskich miastach. RELA... https://t.co/F4OF4WxEkt"
6 hours ago
"Departament Stanu USA apeluje: Zdrowa demokracja w Polsce ma kluczowe znaczenie dla stosunków między naszymi kraj... https://t.co/oA3SwIkZuJ"
7 hours ago
"Senator PiS zgłosił pięć poprawek do nowej ustawy o SN. Trwa przemówienie ministra sprawiedliwości w Senacie [TRANSMISJA] - ..."
8 hours ago
"Niemieccy sędziowie o zmianach w polskim sądownictwie: Rząd w Warszawie znajduje się "na dyktatorskich manowcach" -… https://t.co/Ot1EuuUzLk"
11 hours ago