AdvertisementsŚwiętowali urodziny, gdy stało się coś strasznego

0 Flares 0 Flares ×

Horror. Tak Amerykanie mówią o tym, co wydarzyło się w parku narodowym Tonto w Arizonie. Zginęło tam 9 osób, w tym maleńkie dzieci. Ofiary wypoczywały na popularnym kąpielisku Cold Springs nad rzeką East Verde. Gdy nadeszła ulewa, zostały porwane przez falę powodziową. Jak donoszą zagraniczne media, wśród zmarłych jest Maria Raya, która świętowała z bliskimi swoje 26. urodziny.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
4 hours ago
"Demonstracje przed Sądem Najwyższym, Senatem, rezydencją prezydenta w Juracie. Protesty w polskich miastach. RELA... https://t.co/F4OF4WxEkt"
6 hours ago
"Departament Stanu USA apeluje: Zdrowa demokracja w Polsce ma kluczowe znaczenie dla stosunków między naszymi kraj... https://t.co/oA3SwIkZuJ"
7 hours ago
"Senator PiS zgłosił pięć poprawek do nowej ustawy o SN. Trwa przemówienie ministra sprawiedliwości w Senacie [TRANSMISJA] - ..."
8 hours ago
"Niemieccy sędziowie o zmianach w polskim sądownictwie: Rząd w Warszawie znajduje się "na dyktatorskich manowcach" -… https://t.co/Ot1EuuUzLk"
11 hours ago