Advertisements







Schetyna, Kopacz, Petru, Kukiz, a może ktoś inny? Wybierz lidera zjednoczonej opozycji – sonda polsatnews.pl

0 Flares 0 Flares ×

– Mogę obiecać, że będziemy razem. Będziemy budować wspólne relacje naszych klubów parlamentarnych. Będziemy chcieli tworzyć jeden klub w przyszłości – mówił w niedzielę przed Sejmem przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. – Deklaruję daleko idąca współpracę z PO – wtórował mu lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Kto powinien zjednoczyć opozycję? Pytamy o to w naszej sondzie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
4 hours ago
"Demonstracje przed Sądem Najwyższym, Senatem, rezydencją prezydenta w Juracie. Protesty w polskich miastach. RELA... https://t.co/F4OF4WxEkt"
6 hours ago
"Departament Stanu USA apeluje: Zdrowa demokracja w Polsce ma kluczowe znaczenie dla stosunków między naszymi kraj... https://t.co/oA3SwIkZuJ"
7 hours ago
"Senator PiS zgłosił pięć poprawek do nowej ustawy o SN. Trwa przemówienie ministra sprawiedliwości w Senacie [TRANSMISJA] - ..."
8 hours ago
"Niemieccy sędziowie o zmianach w polskim sądownictwie: Rząd w Warszawie znajduje się "na dyktatorskich manowcach" -… https://t.co/Ot1EuuUzLk"
11 hours ago