AdvertisementsPolak stracił pamięć. Matka we łzach

0 Flares 0 Flares ×

Mieszkanka Wieliczki rozpoznała zaginionego mężczyznę, który stracił pamięć po wypadku i trafił do szpitala w Londynie. Policjanci, którzy mieli odnaleźć jego rodzinę, wiedzieli jedynie, że biegle mówi po polsku. 73-latka z Wieliczki ze łzami w oczach rozpoznała swojego ukochanego syna. Kobieta twierdzi, że nie miała z nim kontaktu od miesiąca.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
22 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago