AdvertisementsPolacy żebrali na ulicach Kostaryki. Odebrano im dzieci

0 Flares 0 Flares ×

Od kilku miesięcy żebrali na ulicach Kostaryki, w prowincji Guanacaste w północno-zachodniej części państwa. Prosili o jałmużnę przechodniów. Mowa o parze Polaków, która w Ameryce Środkowej wraz z córkami przebywała od stycznia br. Chociaż para była tam legalnie, to nie mogła podejmować pracy, ponieważ uzyskała zgodę tylko na pobyt turystyczny. Lokalne media podały, że córeczki Polaków były bardzo zaniedbane. Dziewczynki trafiły do schroniska dla nieletnich.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
11 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
26 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
26 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago