AdvertisementsPodrożeje woda w butelkach i nie tylko. Rząd chce nowej opłaty

0 Flares 0 Flares ×

Ministerstwo Środowiska próbuje odpokutować za wycinkę Puszczy Białowieskiej? Trudno stwierdzić na pewno. Jednak za ten sposób ratowania środowiska naturalnego zapłacimy wszyscy. Rząd chce wprowadzić kaucje za plastikowe opakowania wody i napojów. Eksperci ostrzegają, że koszty logistyczne odbiją się na cenach. Szczególnie, że od 1 stycznia nie będzie już bezpłatnych foliówek.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago
"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
16 hours ago