AdvertisementsPies uratował tonącego jelonka. Rzucił się za nim do morza

0 Flares 0 Flares ×

Storm, tak wabi się pies, z którym w niedzielę spacerował Mark Freeley wzdłuż plaży Long Island – wyspy u wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, częściowo w obrębie Nowego Jorku. W pewnym momencie Storm skoczył niespodziewanie do wody, by pomóc wydostać się z niej tonącemu jelonkowi. Markowi Freeley’owi udało się sfilmować tę niesamowitą akcję ratunkową.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
8 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
23 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
23 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago