AdvertisementsPiękną miss pokonała straszna choroba

0 Flares 0 Flares ×

Żybiek Nukiejewa z Kirgistanu w 2013 roku została najpiękniejszą kobietą swojego kraju i wkrótce pojechała na konkurs Miss World. Wprawdzie na najważniejszym konkursie piękności 18-latka korony nie zdobyła, ale studentce udało się zabłysnąć i wróciła do kraju jako celebrytka rozsławiająca Kirgistan w świecie . Potem Żybiek wyszła za mąż i zaszła w ciążę. To były jej najlepsze chwile w życiu. Potem los się od niej odwrócił i rodzinna sielanka szybko zmieniła się w walkę o przetrwanie…
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago