AdvertisementsKsiążę William z księżną Kate u pary prezydenckiej

0 Flares 0 Flares ×

William i Kate udali się do Pałacu Prezydenckiego, na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą. To pierwszy punkt trzydniowej wizyty pary książęcej w Polsce . Podczas oficjalnego powitania, prym wiodła Agata Duda. Pierwsza Dama nie kryła radości ze spotkania. Zaproszonych gości owacyjnie i entuzjastycznie przywitały tłumy Polaków.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago