Advertisements„Czuję dumę i satysfakcję, marzenia się spełniają”. Kubot po powrocie do kraju po zwycięstwie w Wimbledonie

0 Flares 0 Flares ×

Łukasz Kubot, który w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo wygrał w sobotę finał debla wielkoszlemowego turnieju na Wimbledonie, w poniedziałek po południu wylądował na poznańskiej Ławicy i nie ukrywał zaskoczenia przywitaniem przez tak liczną, ponad 20-osobową grupę przedstawicieli mediów. Tenisista przyznał, że sukces dociera do niego powoli.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
7 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago