AdvertisementsBezdomny Polak podejrzany o zabójstwo w Austrii

0 Flares 0 Flares ×

Obywatel Polski jest podejrzany o zabójstwo 29-letniego Słowaka. Zabity mężczyzna – podobnie jak 49-latek, był bezdomny. Ofiara zginęła od ciosów zadanych nożem. Wcześniej 29-latek miał pokłócić się ze sprawcą. Do zbrodni doszło pod mostem, na wiedeńskiej wyspie Donauinsel na Dunaju. Policję na trop Polaka naprowadziła kobieta, która była świadkiem napaści.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
16 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago