Advertisements„Z takiego chłopczyka, który walczył o życie, dzisiaj mamy Łukasza Kubota. Bardzo Ci synu za to dziękuję”. Wzruszająca rozmowa z mamą tenisisty

0 Flares 0 Flares ×

– Nie ukrywam, że straciłam głos, ale chyba każda mama by na moim miejscu głos straciła. Natomiast jestem najszczęśliwszą mamą na świecie, dlatego to co się wydarzyło to jest historia i to syn zawdzięcza sam sobie. Swojej ciężkiej pracy i tak po męsku powiem: harówie – mówiła w rozmowie z reporterem Polsat News Dorota Kubot, mama Łukasza, który w sobotę wygrał rywalizację w deblu na Wimbledonie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Opozycja na proteście, PiS-u też nie ma. I prezes SN Małgorzata Gersdorf mówiła w Sejmie do pustej sali - ... https://t.co/yWnRzEHFfA"
14 minutes ago
"Widok zwierząt zabitych na drodze Cię przeraża? On zbiera ich ciała i je zjada - https://t.co/S0768TGP1M"
2 hours ago
"Kukiz i Tyszka krytykują ustawę o SN: Bardzo zła. To jest uwłaczające dla urzędu prezydenta - ... https://t.co/RCHIqqpDBC"
3 hours ago
"Kolejny dzień posiedzenia Sejmu. Posłowie uchwalili nową ustawę PiS o Sądzie Najwyższym. RELACJA - ... https://t.co/NhtNQTaquc"
4 hours ago
"Sejm: Nie będzie referendum ws. reformy edukacji, posłowie przeciw uchwale o zarządzeniu go 17 września - ... https://t.co/td5zWkPcvo"
5 hours ago