AdvertisementsPrzyjechała do Polski w PRL-u. Ambasada jej kraju stwierdziła, że zrobiła tu coś potwornego

0 Flares 0 Flares ×

Wietnamska pisarka Le Tan Sitek w wieku 16 lat przyjechała do Polski za czasów odwilży politycznej. W rozmowie z Fakt24 opowiada o tym, w jaki sposób poradziła sobie z polską egzotyką lat 50-tych oraz ostrą dyscypliną narzuconą przez wietnamskich opiekunów. Ale nie tylko… Na ostatnim roku studiów Le Tan spotykała swoją wielką miłość. Niestety bliskie znajomości z cudzoziemcami były uznawane za najcięższe naruszenie regulaminu.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
4 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
19 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
19 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago