AdvertisementsPalił marihuanę, zażył amfetaminę. Jadąc ściskał coś w dłoni

0 Flares 0 Flares ×

22-letni kierowca hondy został zatrzymany w sobotę wieczorem na jednej z ulic Karpacza (woj. dolnośląskie), gdyż samochód nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej, a kierowca jechał z nadmierną prędkością. W trakcie kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nienaturalnie, był zdenerwowany i pobudzony, a także miał bełkotliwą mowę.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
8 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago