Advertisements„Nie wpłyną na to, że sędziowie będą procedować sprawnie”. Piwnik o zmianach w sądownictwie

0 Flares 0 Flares ×

– Liczę na zmiany w projekcie ustawy o Sądzie Najwyższym, oczekiwałabym, że politycy podejmą merytoryczną dyskusję – stwierdziła w niedzielę w Polsat News była minister sprawiedliwości, sędzia Barbara Piwnik. Wyjaśniała, że proponowane zmiany w sądownictwie nie dotyczą bezpośrednio tego, jak pracuje sędzia na sali, na gruncie jakiego prawa orzeka.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago
"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
16 hours ago