AdvertisementsJerzy Ziętek nie zniknie z naszych ulic!

0 Flares 0 Flares ×

Generał Jerzy Ziętek(†84l.) był symbolem ustroju komunistycznego i nie może być patronem ulic, instytucji i budynków użyteczności publicznej, uznał katowicki oddział Instytutu Pamięci Narodowej. W Katowicach i innych miastach czczących pamięć słynnego „Jorga” zawrzało. Prezydent Katowic Marcin Krupa stanowczo zaprotestował przeciwko sugestiom IPN
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
3 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
18 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
18 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago