AdvertisementsDla żartu dzwoniły i udawały zaginione. 15-latkami zajmie się sąd

0 Flares 0 Flares ×

Trzy nastolatki z okolic Kępna (woj. wielkopolskie) zapewne bardzo nudzą się w wakacje, bo do głowy przyszedł im niezbyt mądry pomysł. Dziewczyny wybierały na telefonie komórkowym przypadkowe numery i dzwoniły do obcych osób prosząc o pomoc. Cała sprawa się wydała, gdy w poszukiwania potrzebujących pomocy nastolatek zaangażowała się policja. Teraz nieodpowiedzialnymi nastolatkami zajmie się sąd.
źródło informacji: FAKT
Author:

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago