AdvertisementsPanowie biegną z kwiatami. Gwiazdy dla pań

0 Flares 0 Flares ×

Na polskich celebrytów zawsze można liczyć. Nie zawiedli i tym razem. Od rana na portalach społecznościowych znani panowie zamieszczają życzenia z okazji Dnia Kobiet. Nie zabrakło zdjęć, miłych wierszyków i serdecznych wpisów. Nie tylko w Polsce, ale i w większości krajów Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca. Dla wielu gwiazd to dobry moment, aby ocieplić wizerunek i podziękować ważnym kobietom w swoim życiu. Zobacz w naszej galerii, kto szczególnie pamiętał o tym święcie i zamieścił najbardziej oryginalne życzenia. Niektóre są naprawdę wzruszające!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Znaleziono u niego 2 kg substancji do produkcji extasy. “Może być zamieszany w międzynarodowy handel” https://t.co/OvpjDljfEr"
28 minutes ago
"Znaleziono u niego 2 kg substancji do produkcji extasy. "Może być zamieszany w międzynarodowy handel" - https://t.co/OvpjDljfEr"
28 minutes ago
"Liga Europy: Mołdawski zespół na drodze Legii do fazy grupowej https://t.co/XSmWe0VGIX https://t.co/kRQsmWVSpq"
32 minutes ago
"Superpuchar Hiszpanii: Asensio i Benzema cudownymi golami przypieczętowali trofeum dla… https://t.co/Y6MehEertH https://t.co/9tKxieYxzT"
32 minutes ago
"Gospodarka jedzie już na dwóch silnikach. Po ubiegłorocznym spowolnieniu nie ma śladu https://t.co/o289dXCVAP https://t.co/7Ws5ghdFyU"
32 minutes ago