Advertisements„Tygrys" zjadł kolację ze słynnymi muzykami!

0 Flares 0 Flares ×

Dariusz Michalczewski spotkał się z grupą rockową The Scorpions! Były pięściarz i niemieccy muzycy przyjaźnią się od lat, jeszcze od czasów, gdy słynny „Tygrys” boksował w Niemczech. Dlatego, gdy wykonawcy hitu „Wind of Change” przyjechali do Krakowa, nie mogło zabraknąć przy nich byłego mistrza świata w boksie. Starzy przyjaciele spotkali się ze sobą dzień przed piątkowym koncertem, by wspólnie zjeść kolację i pobiesiadować z rockandrollowcami!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
4 hours ago
"Demonstracje przed Sądem Najwyższym, Senatem, rezydencją prezydenta w Juracie. Protesty w polskich miastach. RELA... https://t.co/F4OF4WxEkt"
6 hours ago
"Departament Stanu USA apeluje: Zdrowa demokracja w Polsce ma kluczowe znaczenie dla stosunków między naszymi kraj... https://t.co/oA3SwIkZuJ"
7 hours ago
"Senator PiS zgłosił pięć poprawek do nowej ustawy o SN. Trwa przemówienie ministra sprawiedliwości w Senacie [TRANSMISJA] - ..."
8 hours ago
"Niemieccy sędziowie o zmianach w polskim sądownictwie: Rząd w Warszawie znajduje się "na dyktatorskich manowcach" -… https://t.co/Ot1EuuUzLk"
11 hours ago