AdvertisementsNiemcy zorganizowali mundial dzięki łapówkom? Beckenbauer może być zamieszany w korupcję

0 Flares 0 Flares ×

Przyznanie Niemcom prawa do organizacji mistrzostw świata w 2006 roku mogło być efektem łapówki. Trwa śledztwo w tej sprawie, przewija się w nim kwota 6,7 mln euro. W piątek wynajęta przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) kancelaria prawna opublikowała przygotowywany przez 4,5 miesiąca raport, w którym dowodzi, że nie ma dowodu na korupcyjny proceder.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago