AdvertisementsKuzynka twórcy KOD-u nago. To aktorka Julia Kijowska

0 Flares 0 Flares ×

Mateusz Kijowski z KOD pochodzi z rodziny z historią. Jego dziadek Józef Kijowski (†60 l.) był działaczem Stronnictwa Ludowego, doktorem ekonomii i byłym oficerem Wojska Polskiego. W czasie II wojny walczył w Batalionach Chłopskich i AK przez co był represjonowany w czasach stalinowskich. Zmarł w 1983 roku po chorobie wywołanej wprowadzeniem stanu wojennego. Ojciec twórcy Komitetu Obrony Demokracji – Jerzy Juliusz Kijowski (73 l.) jest natomiast profesorem nauk fizycznych. Stryj Janusz Kijowski (68 l.) jest reżyserem, którego córka Julia Kijowska (35 l.) to znana aktorka filmowa i teatralna. W swoim dorobku ma m.in. „Miłość” Sławomira Fabickiego, „Drogówkę” i „Pod mocnym aniołem” Wojciecha Smarzowskiego i „Czerwonego pająka” Marcina Koszałki. Aktorka nie ma oporów przed graniem w rozbieranych scenach. Zobaczcie

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email -- LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Dyrektor TVP1: Chciałbym, żeby “Jedynka” była telewizją narodową, dla wszystkich https://t.co/e01jcYKczI https://t.co/xOkfxKOxfc"
38 minutes ago
"ATP w Cincinnati: Awans Kubota do ćwierćfinału debla https://t.co/BOYNUfboxe https://t.co/ffoqiblG9J"
38 minutes ago
"Eksperci ostrzegają: Zamieszki w USA będą zdarzać się coraz częściej i na coraz… https://t.co/N2yH6rFje2 https://t.co/mJaoupOrd2"
39 minutes ago
"Dyrektor TVP1: Chciałbym, żeby "Jedynka" była telewizją narodową, dla wszystkich - https://t.co/e01jcYKczI https://t.co/AYM4atAVZ2"
39 minutes ago
"ATP w Cincinnati: Awans Kubota do ćwierćfinału debla - https://t.co/BOYNUeTNFG https://t.co/pJvkMnZC99"
39 minutes ago