AdvertisementsKoty i psy zniszczyły sprzęt warty miliardy!

0 Flares 0 Flares ×

Mało jest osób, które nie kochają zwierząt domowych. Nasi pupile, kiedy tylko zechcą, są słodcy, cudowni i potrafią poprawić nam humor. Niestety, posiadanie własnego czworonoga często wiąże się też z ogromnymi wydatkami. Jak dowiedli specjaliści z Wielkiej Brytanii, ulubieńcy rocznie narażają swoich właścicieli na miliardowe starty. Tylko w zeszłym roku koszt ich figli oszacowano na ponad 4 miliardy złotych.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
6 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
21 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
21 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago