AdvertisementsKomputerowe szaleństwo w Spodku. Ruszył międzynarodowy turniej e-sportowy

0 Flares 0 Flares ×

W ten weekend Katowice staną się światową stolicą gier komputerowych. W piątek w katowickim Spodku ruszył e-sportowy turniej Intel Extreme Masters. Profesjonalni gracze z całego świata zmierzą się o tytuł najlepszego. Polskę reprezentować będzie drużyna Virtus.Pro w grze Counter Strike. Pula nagród w całym turnieju wynosi 2 miliony złotych. Organizatorzy imprezy liczą, że widowisko może zobaczyć ponad 100 tys. osób.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago
"Terlecki: Wojny na górze nie ma. Trochę niepokoi nas fakt, że prezydent nie odciął się od nacisków ulicy - ... https://t.co/UingmmJ1qV"
2 hours ago
"Macierewicz o przeciwnikach reformy ws. sądów: Bezprzykładna presja jest rodzajem wojny hybrydowej - ... https://t.co/JIszzi8yaD"
2 hours ago
""Jarek daje ci godzinę na zmianę decyzji". "Newsweek" o kulisach spotkania w Pałacu Prezydenckim - ... https://t.co/AhMlHjziDM"
2 hours ago