AdvertisementsKierowcy nie mają pokwitowań. Czy odzyskają 425 złotych za kartę pojazdu?

0 Flares 0 Flares ×

Piotr Mieczkowski (47 l.), mieszkaniec Warszawy, w 2006 roku zarejestrował samochód. Za wydanie karty pojazdu zapłacił 500 zł. Okazało się, że samorządy bezprawnie pobierały tę opłatę. Pan Piotr, podobnie jak inni kierowcy, czas ma jedynie do kwietnia, by odebrać 425 zł. Ma jednak problem, bo nie ma żadnego pokwitowania. Czy zwrot mu się należy?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago