AdvertisementsSzydło o Waszczykowskim: na ten moment nie chce wydawać ocen

0 Flares 0 Flares ×

– Minister Waszczykowski sam przyznał, że może skierowanie wniosku do Komisji było zbyt wczesne. Wcześniej, czy później i tak by do Polski Komisja Wenecka przyjechała – mówiła pytana o to, czy wciąż ma zaufanie do ministra Waszczykowskiego, mimo, że projekt opinii Komisji Weneckiej na temat Polski, który przeciekł do mediów, nie jest pozytywny dla rządu.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
9 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
24 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
24 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago