AdvertisementsNadia Sawczenko ogłasza „suchą głodówkę”. Ukraińska pilotka przestanie nawet pić

0 Flares 0 Flares ×

Rosyjski sąd przeniósł zaplanowane pierwotnie na czwartek ostatnie słowo, które miała wygłosić w swoim procesie ukraińska pilotka-nawigatorka Nadia Sawczenko. Oskarżona o współudział w zabiciu dwóch rosyjskich dziennikarzy kobieta ogłosiła całkowitą głodówkę, w czasie której nie będzie przyjmować nawet płynów. W środę prokuratura wnioskowała o ukaranie jej 23 latami w kolonii karnej.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Protest w Gdańsku. Wałęsa: Są dwie drogi odzyskania trójpodziału władzy, ale jednej z nich nie proponuję - ... https://t.co/2mkRNWLcAh"
20 minutes ago
"Orban: Komisja Europejska ma tylko jedno, swego rodzaju psie zadanie: strzeże przestrzegania traktatów unijnych - .… https://t.co/7V4HeiVEwH"
2 hours ago
"Rzecznik prezydenta: Dla głowy państwa zapisy ustawy o SN burzą zasady prawidłowej legislacji - ... https://t.co/0aWiCiQuIP"
7 hours ago
"Prezenterka "Dzień dobry Polsko" na wakacjach. Anna Lucińska spędzała urlop w Chorwacji [FOTO] - ... https://t.co/LrsJHK24xO"
7 hours ago
"Skąd ogromne zainteresowanie 500 plus? Socjolog dla dziennik.pl: To przyzwoita kwota, o której nikt nie powie: Rz... https://t.co/y2vQTYRLL6"
7 hours ago