Advertisements„Komisja dolała oliwy do ognia”. „Oczywiste jest, że dokument najprawdopodobniej wyciekł z MSZ”

0 Flares 0 Flares ×

– Straciłem zaufanie i nadzieję, że Komisja Wenecka pomoże rozwiązać nam spór – powiedział w „Dziś wieczorem” w TVP Info wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki mówiąc o przecieku projektu opinii Komisji w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. – Dokument został wysłany do 120 podmiotów. Jest dla mnie oczywiste, że najprawdopodobniej wyciekł z Ministerstwa Spraw Zagranicznych – uważa Jan Grabiec, rzecznik partii i klubu PO.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

""Głębokie zaniepokojenie, rozczarowanie i niezgoda". List działaczy polonijnych ws. wypowiedzi rzeczniczki Departamentu Stanu - ..."
7 minutes ago
"Justin Bieber przeprasza fanów za odwołanie trasy koncertowej. "Nie mogę się doczekać, kiedy pojeżdżę na rowerze" -… https://t.co/R36U7DR7ng"
22 minutes ago
"Związek Pracodawców i Przedsiębiorców: Niestabilność prawa to główna bariera utrudniającą prowadzenie firm w Pols... https://t.co/oOw5DZcKvU"
22 minutes ago
"Targalski: Bezpieka sprofilowała Andrzeja Dudę i zaczęła nim sterować za pomocą "Ucha Prezesa" - ... https://t.co/WHu1CrtV6q"
about 1 hour ago
"Parlamentarzyści Polski Razem głosowali za ustawą o SN "w poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Zjednoczonej Prawicy" - ..."
about 1 hour ago