AdvertisementsGórnik wyrzucił Ojrzyńskiego

0 Flares 0 Flares ×

Tego można było się spodziewać. Działacze Górnika Zabrze nie wytrzymali ciśnienia po kolejnym słabym meczu w lidze, tym razem przegranym przed własną publicznością z Lechem Poznań (0:2) i zwolnili trenera Leszka Ojrzyńskiego. Jego miejsce jako szkoleniowiec tymczasowy zajmie Jan Żurek, który jeszcze wiosną 2015 roku prowadził Polonię Łaziska Górne.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Senat przyjął bez poprawek ustawę o Sądzie Najwyższym. Teraz wszystko w rękach prezydenta Dudy - ... https://t.co/ENjzApf5fT"
4 hours ago
"Demonstracje przed Sądem Najwyższym, Senatem, rezydencją prezydenta w Juracie. Protesty w polskich miastach. RELA... https://t.co/F4OF4WxEkt"
6 hours ago
"Departament Stanu USA apeluje: Zdrowa demokracja w Polsce ma kluczowe znaczenie dla stosunków między naszymi kraj... https://t.co/oA3SwIkZuJ"
7 hours ago
"Senator PiS zgłosił pięć poprawek do nowej ustawy o SN. Trwa przemówienie ministra sprawiedliwości w Senacie [TRANSMISJA] - ..."
8 hours ago
"Niemieccy sędziowie o zmianach w polskim sądownictwie: Rząd w Warszawie znajduje się "na dyktatorskich manowcach" -… https://t.co/Ot1EuuUzLk"
11 hours ago