AdvertisementsBożydar Iwanow ujawnił plany Polsatu na ME w piłce ręcznej i nożnej

0 Flares 0 Flares ×

Bożydar Iwanow zdradził w Polsat News plany Polsatu na Euro 2016 w piłce ręcznej i w piłce nożnej. W przeciwieństwie do Euro 2008, które też było pokazywane przez kanały Polsatu, na tegorocznych ME w piłce nożnej, ze względu na specyfikę turnieju, nie uda się stworzyć jednej telewizyjnej wioski, bo ekipa stacji będzie kursowała po całej Francji.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Reddit 0 StumbleUpon 0 Email 0 LinkedIn 0 0 Flares ×
Advertisements

Twitter

"Macierewicz: Nikt spoza naszych granic nie będzie decydować o polskich prawach, sądach, instytucjach - ... https://t.co/xpEEGi9iiq"
2 hours ago
"Minister sprawiedliwości Niemiec: Niezależność wymiaru sprawiedliwości w Polsce jest zagrożona - ... https://t.co/jd7AJT0iv4"
2 hours ago
""Najwyższa kasta" - kto i kiedy to powiedział? "Jestem chyba najczęściej cytowanym mówcą w Europie" - ... https://t.co/BVIEvuFEsQ"
7 hours ago
"Prezydent spotka się nie tylko z prezes SN. Przewodniczący KRS także dostał zaproszenie do Pałacu - ... https://t.co/RHzElWj33b"
8 hours ago
""Guardian": Wizyta pary książęcej przyczyniła się do ocieplenia wizerunku przerażającego rządu. Ostra opdpowiedź ... https://t.co/0xLMiljbHu"
9 hours ago